SOODUSPAKKUMINE - alates 1590 EUR inimese kohta (6 inimest)

13 PÄEVANE SAFARI JA PANGANI RAND

1. päev: KILIMANJARO - ARUSHA
Saabumine Kilimanjaro lennujaama, kohtumine reisijuhiga. Transfeer Arushasse Green Mountain hotelli. Aias saab lõõgastuda ja kohaneda aafrika eluga.

2. päev: TARANGIERE RAHVUSPARK
Pärast hommikusööki hotellis sőidate Tarangire rahvusparki, kus veedate terve päeva. Tarangires on mitmekesine maastik, vanad Baobab puud (suurimad puud Aafrikas) Tarangire jõgi, mis lookleb läbi pargi meelitab hulgaliselt metsloomi, elevandid, lõvid, leopardid, pühvlid, sebrad, kaelkirjakud, antiloobid erinevad Aafrika linnud. Piknik lõunasöök pargis, päeva lõpuks sôidate Fanaka lodgesse, kus on ôhtusöök ja ööbimine.

3. päev: SERENGETI RAHVUSPARK
Sõit Serengeti rahvusparki. Looklev mägitee viib läbi külade ja pőllumaade, jőudes kuni Ngorongoro kraatrini. Sőit piki kraatrit kuni selle lääneservani ja teekond jätkub Serengeti suunas. Serengeti on Tansaania esimene ja tuntuim rahvuspark. Silmapiirini ulatuv lőputu savann. Siin elab üle miljoni gnuu, üle kahesaja tuhande sebra, üle kolmesaja tuhande Thomsoni gaselli, kes rände ajal alustavad kőik pikka teekonda uutele rohumaadele. Võimalus näha suuri kiskjaid: lővid, gepardid, leopardid, hüäänid. Samuti rohusööjaid: kaelkirjakuid, antiloope, jőehobusid, üle 500 linnuliigi. Õhtusöök ja ööbimine Tawiri resthouse.

4. päev: SERENGETI RAHVUSPARK
Autosafari piknikuga Serengeti Rahvuspargis. Õhtusöök ja ööbimine Tawiri resthouse

5. päev: NGORONGORO CRATER
Sőit Ngorongoro rahvusparki, mis on tegelikult vana vulkaani kraater. Vaade kraateri servalt 600m sügavusele ja 20 km läbimőőduga kraatripőhjale on hingemattev! Kui kusagil maakeral vőiks olla loomade paradiis, siis see on kindlasti seal. Kokku elab siin üle 20 000 isendi. Laskumine üle 600 meetri kraatri põhja, hommikupoolik kraatris, järve piirkonnas, kus võib näha flamingosi ja kus avatud savannis lõvid jahivad toitu. Piknik kraatris. Õhtusöök ja ööbimine Panorama Camp.

6. päev: LAKE MANYARA RAHVUSPARK
Sõit Lake Manyara rahvusparki. Suurematest loomadest leiab sealt elevante, gaselle, kaelkirjakuid, jőehobuseid, ahve. Akaatsiametsad varjavad rahvuspargi tuntuimaid, kuid raskesti tabatavaid loomi - puudel ronivaid lővisid. Järve ääres vőib aga kohata tuhandeid flamingosid. Õhtusöök ja ööbimine Green Mountain Hotel.

7. päev. - 12. päev: PANGANI
Lôôgastu Pangani randades India ookeani ääres.
Ööbimine Bahari Pori Resort .

13. päev: PANGANI - KILIMANJARO LENNUJAAM            
Transport Panganist Kilimanjaro lennujaama

HIND:

1790 EUR inimese kohta (2 inimest)
1690 EUR inimese kohta (4 inimest)
1590 EUR inimese kohta (6 inimest)

HIND SISALDAB:
· Transfer Arusha – Pangani- Kilimanjaro
· Arushas majutus hommikusöökidega
· Safarite ajal kõik hinnas toitlustus (v.a alkohol)
· Kõik vajalikud transfeerid, safariauto
· Sissepääsud safari parkidesse
· Professionaalne juht / giid
· Eestikeelne saatja (soovi korral)
· Panganis majutus hommikusöögiga

HIND EI SISALDA:
· Tansaania viisa 50$ saabumisel piirilt
· Jootraha