Filtreeri postitusi

TOUREST 2024

Tansaania Saatkond osaleb TOUREST 2024 rahvusvahelisel turismimessil Tallinnas, Eestis, et tutvustada messikülastajatele Tansaania rikkalikku kultuuri ja põnevaid reisimisvõimalusi. Mess toimub 8.-10. veebruarini 2024. Tansaania Saatkonna esindus pakub külastajatele ainulaadset võimalust avastada Tansaania kaunist loodust, kultuuripärandit ja külalislahkust.

Siin on 10 põhjust, miks peaksite TOUREST 2024 messil Tansaania stendi külastama:

  1. Rikkalik Kultuuripärand: Avastage Tansaania mitmekesist kultuuri ja ajalugu läbi traditsioonilise tantsu, muusika ja käsitöö.
  2. Safari Elamused: Tutvuge safarireiside võimalustega, mis viivad teid läbi mõnede maailma kuulsaimate looduskaitsealade.
  3. Kilimanjaro Võlud: Saage teavet ja näpunäiteid, kuidas ette võtta rännak Aafrika kõrgeima mäe, Kilimanjaro, tippu.
  4. Sansibari Saare Pärlid: Uurige Sansibari saare eksootilist ilu, rannaelu ja ajaloolist Stone Towni.
  5. Maasai Eluviis: Õppige tundma Maasai hõimu kultuuri ja kombeid, mis on oluline osa Tansaania pärandist.
  6. Kohalikud Toitlustuskogemused: Avastage autentsed Tansaania köögi maitsed ja retseptid.
  7. Eluslooduse Mitmekesisus: Tutvuge Tansaania rikkaliku loomastikuga, mis ulatub suurtest savanniimetajatest kuni linnuliikideni.
  8. Seiklusturism: Uurige Tansaania pakutavaid seiklusturismi võimalusi, nagu matkamine, sukeldumine ja rafting.
  9. Kogukonnaturismi Võimalused: Õppige, kuidas saate oma reisiga kaasa aidata kohalike kogukondade arengule ja säilimisele.
  10. Jätkusuutlik Turism: Avastage, kuidas Tansaania edendab jätkusuutlikku turismi, et kaitsta oma ainulaadset keskkonda ja kultuuripärandit.

Tansaania Saatkonna osalus TOUREST 2024 messil pakub külastajatele haruldast võimalust õppida tundma ja kogeda Tansaania unikaalset pärandit ja põnevaid reisivõimalusi. See on suurepärane võimalus kõigile reisihuvilistele ja kultuurisõpradele, kes otsivad uusi sihtkohti ja elamusi.

NOTICE TO TRAVELERS PLANNING TO VISIT TANZANIA

The Government of Tanzania wishes to make an official note to travelers planning to visit Tanzania that from 1st June 2019 all plastic carrier bags, regardless of their thickness will be prohibited from being imported, exported, manufactured, sold, stored, supplied and used in Mainland Tanzania.

KES KUULUVAD KÕRGUSHAIGUSE RISKIGRUPPI?

Tule ja osale kasulikus kõrgushaiguse geeniuuringus!
Kutsume kõiki eestlastest mägironijaid teadusuuringuga ühinema. Kui teil on matkakogemus kõrgemal kui 4000 meetrit ja sooviksite uuringus osaleda, andke oma osalemissoovist teada korgushaigus@gmail.com.
Osalejatel palutakse täita 10-minutiline küsimustik oma matkakogemuse kohta ning liituda Eesti Geenivaramuga (www.geenidoonor.ee), seejärel tuleb anda vereproov endale sobivas proovivõtupunktis. Uuringu lõppedes saadetakse osalejatele personaalne tagasiside kõrgushaiguse geneetilise eelsoodumuse kohta ja ühtlasi ka muud terviseinfot, mida pakub Eesti Geenivaramu kõigile geenidoonoritele.

KONSULAARABI KOLMANDATES RIIKIDES

Paraku ei möödu iga reis muretult ning aeg-ajalt kuluks ära Eesti riigi esindaja abi välismaal. Eesti kodanik saab abi saamiseks alati pöörduda Eesti saatkonna või Eesti aukonsuli poole - tänase seisuga on meil 192 aukonsulit 83 riigis.

Kui Euroopa Liidu kodanik on hädas väljaspool Euroopa Liitu, kus tema koduriigil ei ole välisesindust, on tal õigus saada abi mõnelt teiselt Euroopa Liidu riigilt. Abi saab selle riigi kodanikega võrdsetel tingimustel, võrdse tasu eest.

VALU − TERVISE VALVUR!

Peame valu ebameeldivaks aistinguks, mis pärsib elu. Ent valul on kindel ülesanne organismis – anda märku vigastusest või haigusest. Aju reageerib valuga enne, kui meid tabab haigus või vigastus. Oleks äärmiselt rumal ignoreerida organismi märguannet. Kasu võib olla lihtsast puhkusest ja nii ennetame probleemi tekke. Seepärast on Schopenhaueril õigus, et valu on tervise valvur. Taastusraviarst Tiit Ilves õpetab, millised võtted aitavad matkadel selja tervist hoida ja ülekoormust vältida.

Arhiiv